D-Smart Dünyası ve sınırsız internet bir arada

Dünyanın en değerli ligi Premier Lig ve dünyanın sporu, sınırsız internetle bir arada her şey dahil ayda net 89,90 TL!

Tv + Fiber internet Kampanyası

24 ay boyunca indirimli fiyatlar, Üstelik D-Smart keyfini istediğiniz zaman istediğiniz yerde yaşayabileceğiniz D-Smart GO içinde!

D-Smart TV

D-Smart HD ile en ünlü filmler, ödüllü diziler, muhteşem belgeseller, yaşam ve spor kanalları ile gerçeğe yakın, Hemen Abone Olun.

HOŞ Geldin Paketi + GO + Hızı Düşmeyen Limitsiz internet

10 Mbps’ye kadar hızlı, KOTA YOK!

Fiber Hızında internet Keyfi

Premier Lig ve dünyanın sporunu cepte, web'te, tablette izleyebileceğiniz Go Spor da içinde! Üstelik şimdi ihtiyacınıza uygun farklı hız

Kamu Çalışanlarına Özel D-Smart Keyfi!

D-Smart’tan Kamu Çalışanlarına özel;
Ulusal kanallar, belgesel,müzik,çocuk kanallarını izleyebileceğiniz HOŞ geldin paketi ayda 20 TL!

Yan Oda Kampanyası

ısteyen istediği kanalı keyifle izlesin diye şimdi D-Smart Yan Oda üyeliği ana üyeliğin aynısı ve HD kalitesiyle ayda sadece 19 TL’den başlayan..

Engelli, Gazi ve şehit Yakınlarına

Engelli vatandaşlarımız, şehit yakınları ve gazilerimize özel her şey dahil D-SmartNet. Yalın internet ücreti, aktivasyon bedeli hediye!

Peşin Fiyat Kampanyası

D-Smart aboneliğinizi tek seferde ödeyin,
avantajlı çıkın!
Hemen Başvurun !

Ticari çözümler Kampanyası

UEFA Ön Eleme Maçları ve Tüm Hazırlık Maçları ile 3 büyükler Sezonu D-Smart'da açıyor.
Hemen Üye Ol !!

D-Smart D-Fix

D-Smart D-Fix, modül ve içerisine yerleştirilen bir kart ile D-Smart’ın zengin dünyasina HD kalitesiyle ulaşmanızı sağlar.

Telefonsuz ( YALIN ) internet

Yalın internet Hizmeti, telefon aboneliği olana internet’e bağlanmanızı sağlayan bir hizmettir. D-Smart Net telefonsuz kullanabilir.

Film Dizi Paketi 12 Taksitle

Film Dizi Paketi Kredi Kartına 12 Taksitle Evinizde
Hemen Başvur ! ÜSTELıK ıLK AY TÜM KANALLAR HEDıYE!

TV izlenimini daha keyifli hale getiren D-Smart, farklı paketler ile abonelerini ilgi alanlarına yönelik yüzlerce kanal alternatifi ile buluşturuyor. HOŞ geldin, Aile Spor , Film Dizi, Mega, Go, isimli paketler ile kaliteli kanal seçeneklerini TV ekranınıza getirebilirsiniz. Size sunulan bu TV paketlerinde 310'den fazla normal uydu kanalını izlerken seçtiğiniz paket seçeneğine göre özel HD kanallarını izleme olanağını yakalıyorsunuz. HOŞ geldin paketinde 45 HD toplam 250 kanal; belgesel yayınları, moda ,müzik, haber kanalları. Aile Spor paketinde ; 58 HD ve toplam 260 kanal Belgesel yayınları, Yaşam kanalları , ıngiltere Premier Lig ,NBA maçlarından Fight Netwok dövüş sanatlarını ayrıca dünya sporlarına ulaşabileceksiniz. Film Dizi paketinde ise 61 HD toplam 270 kanal size ek olarak verilmektedir. Bu kanallar ile sinemaya gitmeden ödüllü ve gişe rekorlarını alt üst eden filmleri izleme keyfini yasayacaksınız. Mega paketinde 77 HD ve toplam 280 kanal hem sinema hem spor isteyenler, Go keyfi ile bilgisayar yada tabletinden D-smart keyfini yasamak isteyenler için özel olarak tasarlandı. Belgesel kanlarını izlemeye doyamıyorum diyenlere Belgesel Sever ve Eğlence Sever paketi ile En heyecanlı doğa olaylarından, tarihin derinliklerine herkesin sevdiği çizgi filmlerden, dünyaca ünlü moda şovlarına birbirinden ilgi çekici tam 8 HD belgesel, eğlence, müzik ve çocuk kanalı sizi bekliyor

Digitürk kampanyaları ve paketleri hakkında detaylı bilgi için Digitürksayfamıza bakabilirsiniz.