D-Smart D-Fix ile evde ekstra kablo, kumanda ve uydu alıcısı kalabalığından kurtulur, tek kumanda ve kolay kurulum rahatlığını yaşarsınız.
 
  HOŞ GELDİN AıLE SPOR FİLM -DİZİ MEGA
24 ay kullanım sözü ile 19 29 35 45
Biz Sizi Arayalım


Televizyonlarında sadece milli kanalları izlemekten sıkılanlar televizyon platformlarına geçmeyi düşünürken uydu alıcıları ve bu alıcıların kablosu ya da kumandaları ile vakit kaybetmeyi tercih etmiyor.Böyle bir durumda aboneler D-SMART 'a geçerlerse kendilerine D-Fix teknolojisi sunuluyor. Birçok farklı avantaj sunan bu teknoloji kapsamında bireyler kablo ve kumanda ile uğraşmadan TV'lerini harika bir hale getiriyorlar.D-Fix Teknolojisi Avantajları

 • 24 ay avantajlı fiyatlar,
 • Kablo, kumanda derdi yok,
 • Kolay kurulum imkânı,
 • 4K yayın keyfi,
 • Etkinleştirme bedeli D-SMART 'ın hediyesi,
 • D-SMART’a üyeliğin ilk ayında bölgesel kullanım ücreti D-Smart tarafından hediye,
 • Bütün abonelere damga vergisi hediye,
 • D-SMART kapsamındaki çoğu yayında HD kalitesinde görüntü,
 • Diğer TV servis sağlayıcılarında üyelikleri bulunanlara 200 TL’ye kadar vazgeçme tutarı DSMART’tan armağan.
 • Sözleşme bedeli bizden kampanyası ile eski servis sağlayıcınızla yaptığınız sözleşme kapsamında cayma bedeli olarak size fatura edeceği tutarın 200TL'lik kısmını faturanıza 24 aya bölerek indirim olarak yansıtıyoruz. Bunun için yapmanız gereken eski servis sağlayıcısına yaptığınız ödemenin belgesini 0212 478 05 55 numaralı telefona fakslamanız. Bunun sonucunda size D-SMART 'tan gelen bir bilgilendirmenin ardından 24 ay faturanıza bu tutar indirim olarak yansıtılacak. 31 Temmuz 2017 bu harika kampanyanın son günü. Kaçırmayın!

 


Kampanya Koşulları
Herhangi bir paket için yapılan üyeliklerde belirtilen bedeli şahsi olarak yapılan D-SMART D-Fix başvurularında geçerli olurken fiyatlara KDV ve ÖİV ilave edilmiştir.
D-SMART üyeleri 24 aylık sözleşmeye istinaden bu fiyatların yanında birçok farklı avantaj kazanacaklardır. 40 TL değerindeki etkinleştirme işlemi ve 40 TL tutarındaki iç kurulum ücreti bu şekilde yapılan aboneliklerde bireylerden istenmemektedir.
D-SMART üyeliklerinde verilen uydu alıcılarının sahipliği D-SMART’a aittir ve üyelik süresince devam eder. Üyelikleri sonlanan kişilerin uydu alıcılarını 1 hafta içerisinde D-Smart’a teslim etmesi durumundadır. Aksi halde uydu alıcısının bedeli üyelerden talep edilmektedir. D-Fix ve bu fiyat 150 TL kadardır.
D-SMART üyeliğini herhangi bir periyodunda sözleşme zamanı dolmadan müşteriler üyeliklerini iptal etmek isterlerse bu halde o tarihe kadar aldıkları indirimler ve armağanlar taraflarına fatura bedeli olarak yansıtılacaktır. Ancak geriye kalan aylarda ödeyecekleri sabit ücretlerin toplamı daha düşük ise aboneler bu ücreti ödeyerek de üyeliklerini sonlandırabilmektedir.

D-Smart D-Fix
Televizyonlarında yalnızca ulusal kanalları izlemekten sıkılan kişiler televizyon platformlarına geçmeyi düşünürken uydu alıcıları ve bu alıcıların kablosu ya da kumandaları ile uğraşmak istemiyor. Bu aşamada kişiler Dsmart üyeliklerini gerçekleştirirse kendilerine D-Fix teknolojisi sunuluyor. Birçok farklı avantaj sunan bu teknoloji içerisinde kişiler kablo ve kumanda sıkıntısı çekmeden televizyonlarını muhteşem bir hale getiriyorlar.
D-Fix Teknolojisi Avantajları

 • 24 ay boyunca indirimli fiyatlar,
 • Kablo, kumanda derdi olmadan D-Smart kullanımı,
 • Kolay kurulum imkânı,
 • 4K yayın keyfi,
 • Aktivasyon ücreti D-Smart tarafından hediye,
 • D-Smart’a abone olunan ayda kısmi kullanım bedeli D-Smart tarafından hediye,
 • Tüm üyelere damga vergisi hediye,
 • D-Smart içerisindeki birçok kanalda HD kalitesi,
 • Diğer platformlarda olan taahhüt bozma bedelleri D-Smart tarafından hediye,

D-Fix teknolojisi ile herhangi bir pakete abone olduğunuzda taahhüt iptal bedeli hediyesi uygulamamız kapsamında, eğer daha önce abone olduğunuz TV Platformunda herhangi bir taahhütünüz var ise size yansıtılacak taahhüt iptal faturasının en fazla 200 TL’lik kısmı, 24 aya bölünerek D-Smart faturanıza indirim olarak yansıtılacaktır. Bu işlemler için eski servis sağlayıcınızdan çıkan taahhüt iptal bedeli faturanızı ödeyerek, faturayı ve ödeme belgesini 2 ay içerisinde 0212 478 0 555’e fakslamanız gerekmektedir. Taahhüt ıptal Bedeli Bizden uygulaması 31.07.2017 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya Koşulları
Herhangi bir paket için yapılan aboneliklerde belirtilen fiyatlar bireysel olarak yapılan D-Smart D-Fix başvurularında geçerli olurken fiyatlara KDV ve ÖıV dâhil edilmiştir.
Aboneler 24 aylık kullanım sözü verirlerse bu fiyatların yanında birçok farklı hediye de kazanma şansı elde edeceklerdir. 40 TL değerindeki aktivasyon işlemi ve 40 TL değerindeki iç kurulum bedeli bu şekilde yapılan üyeliklerde abonelerden tahsil edilmemektedir.
D-Smart aboneliklerinde verilen uydu alıcılarının mülkiyeti tamamen D-Smart’a aittir ve abonelik süresince de bu durum devam eder. Abonelikleri tamamlanan kişilerin uydu alıcılarını 1 hafta içerisinde D-Smart’a teslim etmesi gerekir. Aksi halde uydu alıcısının ücreti abonelerden istenmektedir. D-Fix ve bu fiyat 150 TL kadardır.
Aboneliğin herhangi bir döneminde taahhüt süresi tamamlanmadan aboneler üyeliklerini iptal etmek isterlerse bu durumda o tarihe kadar aldıkları indirimler ve hediyeler kendilerine fatura edilecektir. Ancak kalan aylarda ödeyecekleri sabit ücretlerin toplamı daha düşük bir seviyede ise üyeler bu bedeli ödeyerek de aboneliklerini sonlandırabilmektedir.

D-Smart Dünyası ve sınırsız internet bir arada

Dünyanın en değerli ligi Premier Lig ve dünyanın sporu, sınırsız internetle bir arada her şey dahil ayda net 89,90 TL!

Tv + Fiber internet Kampanyası

24 ay boyunca indirimli fiyatlar, Üstelik D-Smart keyfini istediğiniz zaman istediğiniz yerde yaşayabileceğiniz D-Smart GO içinde!

D-Smart TV

D-Smart HD ile en ünlü filmler, ödüllü diziler, muhteşem belgeseller, yaşam ve spor kanalları ile gerçeğe yakın, Hemen Abone Olun.

HOŞ Geldin Paketi + GO + Hızı Düşmeyen Limitsiz internet

10 Mbps’ye kadar hızlı, KOTA YOK!

Fiber Hızında internet Keyfi

Premier Lig ve dünyanın sporunu cepte, web'te, tablette izleyebileceğiniz Go Spor da içinde! Üstelik şimdi ihtiyacınıza uygun farklı hız

Kamu Çalışanlarına Özel D-Smart Keyfi!

D-Smart’tan Kamu Çalışanlarına özel;
Ulusal kanallar, belgesel,müzik,çocuk kanallarını izleyebileceğiniz HOŞ geldin paketi ayda 20 TL!

Yan Oda Kampanyası

ısteyen istediği kanalı keyifle izlesin diye şimdi D-Smart Yan Oda üyeliği ana üyeliğin aynısı ve HD kalitesiyle ayda sadece 19 TL’den başlayan..

Engelli, Gazi ve şehit Yakınlarına

Engelli vatandaşlarımız, şehit yakınları ve gazilerimize özel her şey dahil D-SmartNet. Yalın internet ücreti, aktivasyon bedeli hediye!

Peşin Fiyat Kampanyası

D-Smart aboneliğinizi tek seferde ödeyin,
avantajlı çıkın!
Hemen Başvurun !

Ticari çözümler Kampanyası

UEFA Ön Eleme Maçları ve Tüm Hazırlık Maçları ile 3 büyükler Sezonu D-Smart'da açıyor.
Hemen Üye Ol !!

D-Smart D-Fix

D-Smart D-Fix, modül ve içerisine yerleştirilen bir kart ile D-Smart’ın zengin dünyasina HD kalitesiyle ulaşmanızı sağlar.

Telefonsuz ( YALIN ) internet

Yalın internet Hizmeti, telefon aboneliği olana internet’e bağlanmanızı sağlayan bir hizmettir. D-Smart Net telefonsuz kullanabilir.

Film Dizi Paketi 12 Taksitle

Film Dizi Paketi Kredi Kartına 12 Taksitle Evinizde
Hemen Başvur ! ÜSTELıK ıLK AY TÜM KANALLAR HEDıYE!