D-Smart Keyfinizi Ek Paketlerle Zenginleştirin!

Belgeselsever Ek Paketi Ayda 5 DETAYLI BİLGİ
Eğlencesever Ek Paketi Ayda 5 DETAYLI BİLGİ
Belgeselsever + Eğlencesever Ek Paketi Ayda 7 DETAYLI BİLGİ
Sporsever Ek Paketi Ayda 8 DETAYLI BİLGİ
D-Smart GO Ayda 3 DETAYLI BİLGİ

Belgeselsever Ek Paketi
Doğa olaylarını, tarihte yaşanan gelişmeleri ve ünlü kişilerin hayatlarını izlemeyi seven kişiler için Belgeselsever ek paketi son derece cazip bir teklif oluyor. Bu paket ile birlikte 4 farklı belgesel kanalı kullanıcılara sunulurken ayda yalnızca 5 TL fark ödemeleri yeterli oluyor.

  • Docu Box HD: Popüler bilim, tarihi olaylar ve vahşi doğa hakkında yapılmış olan çok sayıda program ve belgesel bu ekranlardan seyircilere ulaştırılmaktadır.
  • Viasat History HD: Günün 24 saati tarih belgeselleri ekrana gelirken birçok ünlü olay ve kişinin hayatı hakkında bilgi sahibi olma şansını elde edebileceksiniz.
  • BBC Earth: Vahşi doğa hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler bu kanaldan sunulurken bilim ve macera üzerine de çok sayıda program yayınlanmaktadır. Bu kanal üzerinden Türkçe olarak yayınlanan programlar ile birlikte adrenalin seviyeniz sürekli olarak artış gösterecektir.
  • Outdoor Channel: Balıkçılık, avcılık, motor sporları ve açık havada yaşan hakkında yapılan belgeseller bu ekranlar üzerinden kullanıcılar ile buluşmaktadır.