Peşin Fiyat Kampanyası

D-Smart aboneliğinizi tek seferde ödeyin,
avantajlı çıkın!
Hemen Basvurun !

Ticari Çözümler Kampanyası

Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu, 3 büyüklerin hazırlık maçları, EURO 2016, Almanya ligi Bundesliga HD Kalitesiyle D-Smart’ta!

Herşey Dahil İnternet Kampanyası

49 TL Herşey Dahil
Limitsiz İnternet
Ek Ücret Yok ! Sabit Fiyat !

D-Smart ve Limitsiz İnternet Tek fiyat

69 TL Herşey Dahil
Dsmart + Limitsiz İnternet
Ek Ücret Yok ! Sabit Fiyat !

D-Smart’a geçmenin tam vakti!

Simdi D-Smart’a gelin, TV abonelik cayma bedelinizin 120 TL’ye kadar olan kismini biz karsilayalim. Hemen D-Smart'a geçin, Mutlu olun.

D-Smart keyfi şimdi indirimli!

Ulusal kanallardan belgesellere, dünyaca ünlü spor kanallarından eğlence ve yemek kanallarına kadar yüzlerce kanal ile Aile Plus Paketi ayda 33 TL!

İlk faturanız D-Smart’tan

Hemen D-Smart’a gelin, abone olduğunuz ay ve sonraki ayı yansıtan ilk faturanızı biz karşılayalım. Siz de D-Smart ile dünyaca ünlü filmlerin, dizile...

Eski Uydu Alıcınızı Getirin, HD'ye geçin

Siz de D-Smart'a gelin, mevcut TV veya İNTERNET aboneliğinizin cayma bedelinin toplam 120 TL'ye kadar olan kısmını biz karşılayalım

Mega Sinema Kampanyası

Şimdi D-Smart Sinema-Dizi Paketi’ne abone olun, 6 ay boyunca D-Smart’ın tüm kanallarına HD kalitesiyle sahip olun.

D-Smart D-Fix

D-Smart D-Fix, modül ve içerisine yerlestirilen bir kart ile D-Smart’in zengin dünyasina HD kalitesiyle ulasmanizi saglar.

Yan Oda Kampanyası

İsteyen istediği kanalı keyifle izlesin diye şimdi D-smart Yan Oda üyeliği ana üyeliğin aynısı ve HD kalitesiyle ayda sadece 27 TL’den başlayan..

Telefonsuz ( YALIN ) İnternet

Yalın Ynternet Hizmeti, telefon aboneliği olana Ynternet’e bağlanmanızı sağlayan bir hizmettir. D-Smart Net telefonsuz kullanabilir.
Bu Ay D-Smart'ta

TV izlemelerini daha keyifli hale getiren D-Smart, farklı paketler ile abone olan kişileri ilgi alanlarına yönelik yüzlerce kanal alternatifi ile buluşturuyor. Aile, Aile Spor , Sinema Dizi, , Sinema Dizi Spor, Mega, Xtra, , Blu, isimli paketler ile kaliteli kanal seçeneklerini TV ekranınıza getirebilirsiniz. Size sunulan bu TV paketlerinde 200'den fazla normal uydu kanalını izliyorsunuz ve seçtiğiniz D-Smart paket seçeneğine göre özel HD  kanallarını izleme olanağını yakalıyorsunuz. 
Aile paketinde 40 HD toplam 240kanal; belgesel, çocuk programları, müzik, izlemeleriniz için var. Aile Spor  paketinde ise 47  HD ve toplam 250 kanal NBA maçlarından Fight Netwok dövüş sanatları ayrıca dünya sporlarına ulaşabilirsiniz. Sinema Dizi  paketinde ise 56 HD ve toplam 250 kanalı size ek olarak verilmektedir.  Bu kanallar ile sinemaya gitmeden ödüllü ve gişe rekorlarını alt üst eden filmleri izleme keyfini yasayacaksınız. Sinema Dizi Spor pakette 63  HD ve toplam 260  kanal hem sinema hem spor isteyenler için, Mega paketinde ise 65 HD ve toplam  270 kanal, blu keyfi bilgisayar yada tabletinden yasamak isteyenler için var. Xtra paketinde 2 HD ve1 SD 1 3D kanalı yetişkinler için TV izlemeleri için sunuluyor..

Digitürk kampanyaları ve paketleri hakkında detaylı bilgi için Digitürksayfamıza bakabilirsiniz.