1

Müşteri memnuniyetinde, tüm kablolu TV ve Diğer Televizyon platformları arasında 1. Sırada.

2

Türksat 4A yönüne doğru çevrilmiş çanak anteni olan her evde %100 kapsama alanı.

3

Full HD yayını, izleyiciye 1080i formatta sunan tek TV Platformu
D-SMART

4

HD Plus Cihazı ile aynı anda gösterilen iki programdan birini kaydedip, diğerini izlersiniz

5

D-SMART BLU ​hizmeti ile Dilediğin zaman, dilediğin yerde bilgisayarda, tablette ve telefonda

6

Birinci sınıf müşteri memnuniyeti. İletişim danışmanlarımız, eksiksiz bilgi donanımlarıyla telefonda

7

İkisi bir arada. İnternet ve D-SMART tek faturada, sadece internet fiyatına. D-SMART ve interneti bir arada alın, en az 720 TL tasarruf edin.

39 TL’ye HD Aile ve İnternet Fırsatı!

En sevdiğiniz belgesel, çocuk ve yaşam kanalları- Aile paketi 24 ay boyunca HD kalitesiyle ,8 Mbps’e kadar 12 GB limitli internet ile birlikte sadece 39TL.

Mega Aile Kampanyası

Şimdi D-Smart Aile veya Aile-spor paketine abone olun, 3 ay boyunca D-Smart’ın tüm sinema, spor, dizi ve yetişkin kanallarını hiçbir ek ücret ödeme...

Sınırsız Süper Hızlı İnternet

Daha hızlı İnternet istiyorum diyenlere, D-Smart’tan süper hızlı fiber Internet ve Dilediğin yerde D-Smart BLU İzleme keyfi bir arada

Süperonline Fiber internet ve D-Smart BLU

Daha hizli Internet istiyorum diyenlere, D-Smart’tan süper hizli fiber Internet ve Diledigin yerde D-Smart BLU Izleme keyfi bir arada

Eski Uydu Alıcınızı Getirin, HD'ye geçin

Siz de D-Smart'a gelin, mevcut TV veya İNTERNET aboneliğinizin cayma bedelinin toplam 120 TL'ye kadar olan kısmını biz karşılayalım

Süperonline Fiber internet ve D-Smart TV

70 HD 500’den Fazla Kanal ile
D-Smart ve Süper Hizli Fiber Internetin keyfini sürmek isteyenler için..

Büyük HD Fırsatı ( Adsl İnternet ) !

Üstelik Aile ve Aile Spor Paketinde ilk 6 ay sinema kanalları, Sinema-Dizi ve Sinema-Dizi-Spor Paketlerinde ise ilk 6 ay tüm kanallar HEDİYE!

D-Smart D-Fix

D-Smart D-Fix, modül ve içerisine yerlestirilen bir kart ile D-Smart’in zengin dünyasina HD kalitesiyle ulasmanizi saglar.

D-Smart’a geçmenin tam vakti!

Simdi D-Smart’a gelin, TV abonelik cayma bedelinizin 120 TL’ye kadar olan kismini biz karsilayalim.

Mega Sinema Kampanyası

Şimdi D-Smart Sinema-Dizi Paketi’ne abone olun, 6 ay boyunca D-Smart’ın tüm kanallarına HD kalitesiyle sahip olun.

Büyük HD Fırsatı ( Fiber İnternet ) !

Üstelik Aile ve Aile Spor Paketinde ilk 6 ay sinema kanalları, Sinema-Dizi ve Sinema-Dizi-Spor Paketlerinde ise ilk 6 ay tüm kanallar HEDİYE!

Yan Oda Kampanyası

İsteyen istediği kanalı keyifle izlesin diye şimdi D-smart Yan Oda üyeliği ana üyeliğin aynısı ve HD kalitesiyle ayda sadece 24 TL’den başlayan..

Telefonsuz ( YALIN ) İnternet

Yalın İnternet Hizmeti, telefon aboneliği olana İnternet’e bağlanmanızı sağlayan bir hizmettir. D-Smart Net telefonsuz kullanabilir.

Nakit D-Smart

D-Smart Abonelik ücretinizi peşin ödeyerek fiyat avantajından yararlanabilirsiniz, üstelik peşin fiyatına taksitle !

Ticari Satış

Ticari işletmeler, D-Smart'ın içeriğinde yer alan HD, spor, vb kanalları sezonluk kullanım bedeli karşılığında toplu gösterime açabilirler.
Bu Ay D-Smart'ta

Türkiye’de dijital yayın platformu dendiğinde ilk akla gelen isimlerden olan D-smart, her geçen gün yenileyip geliştirdiği hizmet paketleri ile 2007 yılından bu yana pazarın en önemli firması konumunda bulunuyor. Tematik pek çok uydu kanalı ile 41 HD kanalını, Türksat üzerinde bulunan ulusal kanallar yanında yerli ve yabancı kanalları, uygun paket seçenekleri ile müşterilerine ulaştırmaktadır. TV yayıncılığını Doğan TV Holding bünyesinde sunarken internet pazarına da 2010 yılında Smile adı ile girip, 2012 yılı ile Dsmart Net adı ile TV + internet hizmeti sunmakta olan tek firma konumuna geldi.
Dsmart ile aboneler artık TV için ayrı internet için fatura ve ücretle uğraşmak zorunda kalmadığı gibi her ikisinde de en kaliteli hizmet seçeneklerini alabiliyor. Ülkemizde şu anda 2 milyonun üzerinde hane Dsmart ile TV yada internet hizmetini alıp kaliteyi yakalamaktadır.  Zengin kanal seçenekleri ile hemen herkesin ilgi alanına yönelik TV seçenekleri D-smart ile tüketicilere ulaşıyor. Ulusal kanalların sıkıcı yönlerinden kurtulmak isteyenlerin ilk tercihi her zaman d smart oluyor.
D-smart, verdiği TV hizmetleri ve internet hizmetleri yanında artık D-smart Blu ile içerikleri internet üzerinden de sağlayarak abonelere sağladığı hizmet çeşitliliğini artırıyor. Sürekli yenilediği hizmet paketleri ile abone isteklerini karşılamak için çaba harcıyor.
Kanallar :
D smart dijital yayın paketlerinde tematik kanalları bulunduruyor. HD yayın yapan 41 farklı kanal seçeneği bulunuyor. Bunun yanı sıra tüm ulusal kanlar ve Türksat uydu ile yayın yapan tüm yerli ve yabancı kanalları izleme fırsatınız oluyor. MovieSmart genel isim altında Premium, Platin, Gold, Action, Family, Türk adı ile farklı sinema kanalları bulunuyor. Diziler, belgeseller, spor kanalları, müzik kanalları bu kanal seçenekleri içinde yer buluyor. Televizyonunuz ile bu kanalları izlerken sinema yada stadyum ortamını evinizin salonuna getirmiş olacaksınız. HD kalitesinde görüntüler için de kanal seçenekleri Dsmart ile size aileniz ile daha keyifli seyirler sağlamış olacaktır.
Paketler :
D-smart ile 5 temel paket ile 3 ek paket seçimi yaparak TV izlemelerini isteklerinize göre yönlendirebilirsiniz. Bu paketler, kişilerin isteklerine uygun kanal seçeneklerini bir arada tutarak farklı kanallar ile zaman kaybetmeden ilgi alanlarına hitap eden kanallara daha rahat geçişe olanak tanıyor. Dsmart TV paketleri arasındaki bütçesini etkilemeden belgesel, çocuk, müzik ve spor kanallarını izlemek isteyenlere yönelik giriş paketi, yerli yada yabancı ödüllü dizileri izlemek isteyenler için dizi paketi, gişe rekorları kıran filmleri TV ekranında ve kesintisiz izlemek isteyenler için sinema paketi, Avrupa Kupalarından motor sporlarına pek çok spor etkinliğini kaçırmak istemeyenler için spor paketi, hem spor hem de sinema isteyenlere süper paketi, hepsi bir arada olsun diyenlere ise mega paketi önerebiliriz. Ek paketlerde ise d smart; Xtra ile yetişkinlere yönelik kanalları, SporXtra ile La Liga ve Avrupa kupaları ile voleybol Avrupa maç yayınlarını veren kanalları, Blu ile mobil cihazlardan da TV keyfi yaşamanızı, Blu + BluSpor ile de her yerde spor müsabakalarını izleme olanağını abonelerine sağlıyor.

Kampanyalar:
Birbirinden avantajlı D-smart kampanyalarını takip edenler, daha uygun fiyatlar ile abonelik yaptırma olanağına her zaman kavuşabilir. En çarpıcı kampanya olarak D-smart TV keyfi ile interneti bir arada sunan kampanyalar bulunuyor. Bunların başında 49 TL aylık ücret ile sınırsız fiber internet ile D-smart Blu keyfini birleştirip her yerden TV olanağı veren kampanya göze çarpıyor. Eski uydusunu getiren 120 TL indirim ile HD TV izleme keyfine başlayabilir. Samsung TV alanlar 2 ay ücretsiz ve taahhütsüz biçimde Dsmart denemesi yapabiliyor. 2 ay spor paketi hediyeli limitsiz internet TV paketini 24 ay taahhüt yaparak 59 TL ücret ödeyerek alabiliyorsunuz. D-smart paketlerinde indirim almak isteyenler arkadaşlarını da internete getirebiliyor. Kampanyalar arasında sağlık veya konut sigortası, Avrupa Şampiyonlar Ligi final gitme fırsatı bile bulunuyor. Bu kampanyalar henüz D-smart platformuna geçmediyseniz kesinlikle aklınızı çelecektir.
D-smart İnternet :
Sadece dijital TV yayıncılığında olmadığını gösteren D-smart, internet altyapısında da en iyi seçenekleri müşterilerine getirdi. Özellikle TV hizmetleri ile internet hizmetlerini birleştirerek müşterilerine büyük kolaylık getirdi. Hızlı internet için fiber alt yapısını tercih ettiğinizde D-smart internet farkını daha iyi hissedeceksiniz. Limitsiz ADSL yada fiber bağlantı seçeneklerini de TV paketleri ile sunması daha cazip hale getiriyor. Bunun yanında Dsmart, yalın internet ile telefon hattı olmadan da internet bağlantısını 15 TL ek ücret ile sağlıyor. Engelli, gazi ve şehitlere özel indirimler de sunuluyor. İnternet bağlantısı yapanlar 6 aylık ücretsiz güvenli paketini de yükleyebiliyor.
Ticari Satış:
Pek çok insan TV izleme keyfini evi dışında da yaşamak istiyor. Her ne kadar mobil cihazlar üzerinden TV izleme keyfinin devam etmesi için D-smart Blu paketini sunmuş olsa da; otel, kıraathane, restoran ve cafeler daha fazla müşteri potansiyelini elde edebilmek için D-smart ticari paketlerine sahip olmalılar. Bu durum hem yeni müşteriler kazanmasını hem de özellikle Avrupa Kupası maçlarında yüksek kazançlar elde etmesini sağlayacaktır. Oteller de müşterilerine evlerindeki TV konforunu; lobide D-smart HD, %10 indirimli ikinci yıl üyeliği, zincir tesis avantajı gibi avantajlar ile yaşatabilirler. Site yönetimleri de toplu abonelik avantajları ile D-smart keyfini çok daha avantajlı fiyatlar ile site sakinlerine sağlayabilir. Ticari paketlerin pek çoğunda beraberinde internet hizmetlerini de uygun maliyetler ile alacağınızı unutmamalısınız.
D-smart Blu:
Hayatımızın her noktasında akıllı telefon, tablet, notebook gibi mobil cihazları kullanıyoruz. Bu durum TV izlemelerinde D-smart Blu paketi ile avantaja dönüştürülüyor. Bu paket sayesinde yolda, işte, yemekte, nerede olursanız olun rahatça mobil cihazınızdan TV izleme olanağını size sağlıyor. Bu sayede; sürekli izlediğiniz diziyi, bir gişe rekortmeni filmi, tuttuğunuz takımın Avrupa Kupası maçını kaçırmamış oluyorsunuz.