D-Smart keyfi simdi indirimli!

Ulusal kanallardan belgesellere, dünyaca ünlü spor kanallarından eğlence ve yemek kanallarına kadar yüzlerce kanal ile Aile Plus Paketi ayda 33 TL!

İlk faturanız D-Smart’tan

Hemen D-Smart’a gelin, abone olduğunuz ay ve sonraki ayı yansıtan ilk faturanızı biz karşılayalım. Siz de D-Smart ile dünyaca ünlü filmlerin, dizile...

Mega Paket alana limitsiz internet bedava!

Gise rekortmeni filmler, dünyaca ünlü diziler, en heyecanli belgesel, spor, çocuk, eglence ve yetişkin kanalları - en fazla HD kanal Mega Paket’te

Eski Uydu Alıcınızı Getirin, HD'ye geçin

Siz de D-Smart'a gelin, mevcut TV veya İNTERNET aboneliğinizin cayma bedelinin toplam 120 TL'ye kadar olan kısmını biz karşılayalım

Büyük HD Fırsatı ( Adsl İnternet ) !

Üstelik Aile ve Aile Spor Paketinde ilk 6 ay sinema kanalları, Sinema-Dizi ve Sinema-Dizi-Spor Paketlerinde ise ilk 6 ay tüm kanallar HEDİYE!

Mega Sinema Kampanyası

Şimdi D-Smart Sinema-Dizi Paketi’ne abone olun, 6 ay boyunca D-Smart’ın tüm kanallarına HD kalitesiyle sahip olun.

D-Smart D-Fix

D-Smart D-Fix, modül ve içerisine yerlestirilen bir kart ile D-Smart’in zengin dünyasina HD kalitesiyle ulasmanizi saglar.

D-Smart’a geçmenin tam vakti!

Simdi D-Smart’a gelin, TV abonelik cayma bedelinizin 120 TL’ye kadar olan kismini biz karsilayalim.

Büyük HD Fırsatı ( Fiber İnternet ) !

Üstelik Aile ve Aile Spor Paketinde ilk 6 ay sinema kanalları, Sinema-Dizi ve Sinema-Dizi-Spor Paketlerinde ise ilk 6 ay tüm kanallar HEDİYE!

Yan Oda Kampanyası

İsteyen istediği kanalı keyifle izlesin diye şimdi D-smart Yan Oda üyeliği ana üyeliğin aynısı ve HD kalitesiyle ayda sadece 24 TL’den başlayan..

Telefonsuz ( YALIN ) Ynternet

Yalın Ynternet Hizmeti, telefon aboneliği olana Ynternet’e bağlanmanızı sağlayan bir hizmettir. D-Smart Net telefonsuz kullanabilir.

Faturasiz D-Smart

D-Smart Abonelik ücretinizi peşin ödeyerek fiyat avantajından yararlanabilirsiniz, üstelik peşin fiyatına taksitle !

Ticari Satış

Ticari işletmeler, D-Smart'ın içeriğinde yer alan HD, spor, vb kanalları sezonluk kullanım bedeli karşılığında toplu gösterime açabilirler.
Bu Ay D-Smart'ta

Türkiye’de dijital yayın platformu dendiğinde ilk akla gelen isimlerden olan D-smart, her geçen gün yenileyip geliştirdiği hizmet paketleri ile 2007 yılından bu yana pazarın en önemli firması konumunda bulunuyor. Tematik pek çok uydu kanalı ile 41 HD kanalını, Türksat üzerinde bulunan ulusal kanallar yanında yerli ve yabancı kanalları, uygun paket seçenekleri ile müşterilerine ulaştırmaktadır. TV yayıncılığını Doğan TV Holding bünyesinde sunarken internet pazarına da 2010 yılında Smile adı ile girip, 2012 yılı ile Dsmart Net adı ile TV + internet hizmeti sunmakta olan tek firma konumuna geldi.
Dsmart ile aboneler artık TV için ayrı internet için fatura ve ücretle uğraşmak zorunda kalmadığı gibi her ikisinde de en kaliteli hizmet seçeneklerini alabiliyor. Ülkemizde şu anda 2 milyonun üzerinde hane Dsmart ile TV yada internet hizmetini alıp kaliteyi yakalamaktadır. Zengin kanal seçenekleri ile hemen herkesin ilgi alanına yönelik TV seçenekleri D-smartile tüketicilere ulaşıyor. Ulusal kanalların sıkıcı yönlerinden kurtulmak isteyenlerin ilk tercihi her zaman d smart oluyor.
D-smart, verdiği TV hizmetleri ve internet hizmetleri yanında artık D-smart Blu ile içerikleri internet üzerinden de sağlayarak abonelere sağladığı hizmet çeşitliliğini artırıyor. Sürekli yenilediği hizmet paketleri ile abone isteklerini karşılamak için çaba harcıyor.
Kanallar :
D smart dijital yayın paketlerinde tematik kanalları bulunduruyor. HD yayın yapan 41 farklı kanal seçeneği bulunuyor. Bunun yanı sıra tüm ulusal kanlar ve Türksat uydu ile yayın yapan tüm yerli ve yabancı kanalları izleme fırsatınız oluyor. MovieSmart genel isim altında Premium, Platin, Gold, Action, Family, Türk adı ile farklı sinema kanalları bulunuyor. Diziler, belgeseller, spor kanalları, müzik kanalları bu kanal seçenekleri içinde yer buluyor. Televizyonunuz ile bu kanalları izlerken sinema yada stadyum ortamını evinizin salonuna getirmiş olacaksınız. HD kalitesinde görüntüler için de kanal seçenekleri Dsmart ile size aileniz ile daha keyifli seyirler sağlamış olacaktır.
Paketler :
D-smart ile 5 temel paket ile 3 ek paket seçimi yaparak TV izlemelerini isteklerinize göre yönlendirebilirsiniz. Bu paketler, kişilerin isteklerine uygun kanal seçeneklerini bir arada tutarak farklı kanallar ile zaman kaybetmeden ilgi alanlarına hitap eden kanallara daha rahat geçişe olanak tanıyor. Dsmart TV paketleri arasındaki bütçesini etkilemeden belgesel, çocuk, müzik ve spor kanallarını izlemek isteyenlere yönelik giriş paketi, yerli yada yabancı ödüllü dizileri izlemek isteyenler için dizi paketi, gişe rekorları kıran filmleri TV ekranında ve kesintisiz izlemek isteyenler için sinema paketi, Avrupa Kupalarından motor sporlarına pek çok spor etkinliğini kaçırmak istemeyenler için spor paketi, hem spor hem de sinema isteyenlere süper paketi, hepsi bir arada olsun diyenlere ise mega paketi önerebiliriz. Ek paketlerde ise d smart; Xtra ile yetişkinlere yönelik kanalları, SporXtra ile La Liga ve Avrupa kupaları ile voleybol Avrupa maç yayınlarını veren kanalları, Blu ile mobil cihazlardan da TV keyfi yaşamanızı, Blu + BluSpor ile de her yerde spor müsabakalarını izleme olanağını abonelerine sağlıyor.

Kampanyalar:
Birbirinden avantajlı D-smart kampanyalarını takip edenler, daha uygun fiyatlar ile abonelik yaptırma olanağına her zaman kavuşabilir. En çarpıcı kampanya olarak D-smart TV keyfi ile interneti bir arada sunan kampanyalar bulunuyor. Bunların başında 49 TL aylık ücret ile sınırsız fiber internet ile D-smart Blu keyfini birleştirip her yerden TV olanağı veren kampanya göze çarpıyor. Eski uydusunu getiren 120 TL indirim ile HD TV izleme keyfine başlayabilir. Samsung TV alanlar 2 ay ücretsiz ve taahhütsüz biçimde Dsmart denemesi yapabiliyor. 2 ay spor paketi hediyeli limitsiz internet TV paketini 24 ay taahhüt yaparak 59 TL ücret ödeyerek alabiliyorsunuz. D-smart paketlerinde indirim almak isteyenler arkadaşlarını da internete getirebiliyor. Kampanyalar arasında sağlık veya konut sigortası, Avrupa Şampiyonlar Ligi final gitme fırsatı bile bulunuyor. Bu kampanyalar henüz D-smart platformuna geçmediyseniz kesinlikle aklınızı çelecektir.
D-smart İnternet :
Sadece dijital TV yayıncılığında olmadığını gösteren D-smart, internet altyapısında da en iyi seçenekleri müşterilerine getirdi. Özellikle TV hizmetleri ile internet hizmetlerini birleştirerek müşterilerine büyük kolaylık getirdi. Hızlı internet için fiber alt yapısını tercih ettiğinizde D-smart internet farkını daha iyi hissedeceksiniz. Limitsiz ADSL yada fiber bağlantı seçeneklerini de TV paketleri ile sunması daha cazip hale getiriyor. Bunun yanında Dsmart, yalın internet ile telefon hattı olmadan da internet bağlantısını 15 TL ek ücret ile sağlıyor. Engelli, gazi ve şehitlere özel indirimler de sunuluyor. İnternet bağlantısı yapanlar 6 aylık ücretsiz güvenli paketini de yükleyebiliyor.
Ticari Satış:
Pek çok insan TV izleme keyfini evi dışında da yaşamak istiyor. Her ne kadar mobil cihazlar üzerinden TV izleme keyfinin devam etmesi için D-smart Blu paketini sunmuş olsa da; otel, kıraathane, restoran ve cafeler daha fazla müşteri potansiyelini elde edebilmek için D-smart ticari paketlerine sahip olmalılar. Bu durum hem yeni müşteriler kazanmasını hem de özellikle Avrupa Kupası maçlarında yüksek kazançlar elde etmesini sağlayacaktır. Oteller de müşterilerine evlerindeki TV konforunu; lobide D-smart HD, %10 indirimli ikinci yıl üyeliği, zincir tesis avantajı gibi avantajlar ile yaşatabilirler. Site yönetimleri de toplu abonelik avantajları ile D-smart keyfini çok daha avantajlı fiyatlar ile site sakinlerine sağlayabilir. Ticari paketlerin pek çoğunda beraberinde internet hizmetlerini de uygun maliyetler ile alacağınızı unutmamalısınız.
D-smart Blu:
Hayatımızın her noktasında akıllı telefon, tablet, notebook gibi mobil cihazları kullanıyoruz. Bu durum TV izlemelerinde D-smart Blu paketi ile avantaja dönüştürülüyor. Bu paket sayesinde yolda, işte, yemekte, nerede olursanız olun rahatça mobil cihazınızdan TV izleme olanağını size sağlıyor. Bu sayede; sürekli izlediğiniz diziyi, bir gişe rekortmeni filmi, tuttuğunuz takımın Avrupa Kupası maçını kaçırmamış oluyorsunuz.