Sinema, Dizi ve İnterneti Bir Arada

D-Smart Internet ve birbirinden yeni ve gise rekoru kiran filmlerin yer aldigi Sinema,Dizi paketi 24 ay boyunca sadece 39 TL

D-Smart Cam Modül (Süper + HD Paket)

Sahip oldugunuz modül girisli uydu alicisini degistirmeden spordan, belgesele, sinemadan, hayata dair D-Smart'a özel kanallari izleyebilirsiniz.

D-Smart Cam Modül (Mega+ HD Paket)

Sahip oldugunuz modül girisli uydu alicisini degistirmeden spordan, belgesele, sinemadan, hayata dair D-Smart'a özel kanallari izleyebilirsiniz.

Süperonline Fiber internet ve D-Smart BLU

Daha hizli Internet istiyorum diyenlere, D-Smart’tan süper hizli fiber Internet ve Diledigin yerde D-Smart BLU Izleme keyfi bir arada

Süperonline Fiber internet ve D-Smart TV

70 HD 500’den Fazla Kanal ile
D-Smart ve Süper Hizli Fiber Internetin keyfini sürmek isteyenler için..

19 TL'ye D-Smart

19 TL'den başlayan fiyatlarla D-Smart'ın Renkli dünyasına giriş yapabilirsiniz.
Hemen Başvur !

İnternetten Daha Fazlası

Limitsiz internet sabit fiyat garantisi ile 49 TL. 24 ay boyunca cepten, tabletten, bilgisayardan da izleyebileceğiniz Blu Sinema paketiyle !

Büyük HD Fırsatı ( Adsl İnternet ) !

Limitsiz internet ve birbirinden yeni ve gişe rekoru kıran filmlerin yer aldığı Sinema paketi 24 ay boyunca HD kalitesiyle sadece 59 TL.

Büyük HD Fırsatı ( Fiber İnternet ) !

Limitsiz internet ve birbirinden yeni ve gişe rekoru kıran filmlerin yer aldığı Sinema paketi 24 ay boyunca HD kalitesiyle sadece 59 TL.

D-Smart BLU

D-Smart BLU; her an, her yerden televizyon keyfi yaşamınızı sağlayan yenilikçi bir D-Smart hizmetidir. Hemen Başvur !

Yan Oda Kampanyası

İsteyen istediği kanalı keyifle izlesin diye şimdi D-smart Yan Oda üyeliğin ana üyeliğin aynısı ve HD kalitesiyle ayda sadece 19 TL!

Eski Uydu Alıcınızı Getirin, HD'ye geçin

Hemen eski uydu alicinizi getirin, 24 ay boyunca ayda 10 TL indirimle D-Smart HD dünyasina giris yapin!

Telefonsuz ( YALIN ) İnternet

Yalın İnternet Hizmeti, telefon aboneliği olana İnternet’e bağlanmanızı sağlayan bir hizmettir. D-Smart Net telefonsuz kullanabilir.

Nakit D-Smart

D-Smart Abonelik ücretinizi peşin ödeyerek fiyat avantajından yararlanabilirsiniz, üstelik peşin fiyatına taksitle !

Ticari Satış

Ticari işletmeler, D-Smart'ın içeriğinde yer alan HD, spor, vb kanalları sezonluk kullanım bedeli karşılığında toplu gösterime açabilirler.
Gelecek Program

Türkiye’de dijital yayın platformu dendiğinde ilk akla gelen isimlerden olan D-smart, her geçen gün yenileyip geliştirdiği hizmet paketleri ile 2007 yılından bu yana pazarın en önemli firması konumunda bulunuyor. Tematik pek çok uydu kanalı ile 41 HD kanalını, Türksat üzerinde bulunan ulusal kanallar yanında yerli ve yabancı kanalları, uygun paket seçenekleri ile müşterilerine ulaştırmaktadır. TV yayıncılığını Doğan TV Holding bünyesinde sunarken internet pazarına da 2010 yılında Smile adı ile girip, 2012 yılı ile Dsmart Net adı ile TV + internet hizmeti sunmakta olan tek firma konumuna geldi.
Dsmart ile aboneler artık TV için ayrı internet için fatura ve ücretle uğraşmak zorunda kalmadığı gibi her ikisinde de en kaliteli hizmet seçeneklerini alabiliyor. Ülkemizde şu anda 2 milyonun üzerinde hane Dsmart ile TV yada internet hizmetini alıp kaliteyi yakalamaktadır.  Zengin kanal seçenekleri ile hemen herkesin ilgi alanına yönelik TV seçenekleri D-smart ile tüketicilere ulaşıyor. Ulusal kanalların sıkıcı yönlerinden kurtulmak isteyenlerin ilk tercihi her zaman d smart oluyor.
D-smart, verdiği TV hizmetleri ve internet hizmetleri yanında artık D-smart Blu ile içerikleri internet üzerinden de sağlayarak abonelere sağladığı hizmet çeşitliliğini artırıyor. Sürekli yenilediği hizmet paketleri ile abone isteklerini karşılamak için çaba harcıyor.
Kanallar :
D smart dijital yayın paketlerinde tematik kanalları bulunduruyor. HD yayın yapan 41 farklı kanal seçeneği bulunuyor. Bunun yanı sıra tüm ulusal kanlar ve Türksat uydu ile yayın yapan tüm yerli ve yabancı kanalları izleme fırsatınız oluyor. MovieSmart genel isim altında Premium, Platin, Gold, Action, Family, Türk adı ile farklı sinema kanalları bulunuyor. Diziler, belgeseller, spor kanalları, müzik kanalları bu kanal seçenekleri içinde yer buluyor. Televizyonunuz ile bu kanalları izlerken sinema yada stadyum ortamını evinizin salonuna getirmiş olacaksınız. HD kalitesinde görüntüler için de kanal seçenekleri Dsmart ile size aileniz ile daha keyifli seyirler sağlamış olacaktır.
Paketler :
D-smart ile 5 temel paket ile 3 ek paket seçimi yaparak TV izlemelerini isteklerinize göre yönlendirebilirsiniz. Bu paketler, kişilerin isteklerine uygun kanal seçeneklerini bir arada tutarak farklı kanallar ile zaman kaybetmeden ilgi alanlarına hitap eden kanallara daha rahat geçişe olanak tanıyor. Dsmart TV paketleri arasındaki bütçesini etkilemeden belgesel, çocuk, müzik ve spor kanallarını izlemek isteyenlere yönelik giriş paketi, yerli yada yabancı ödüllü dizileri izlemek isteyenler için dizi paketi, gişe rekorları kıran filmleri TV ekranında ve kesintisiz izlemek isteyenler için sinema paketi, Avrupa Kupalarından motor sporlarına pek çok spor etkinliğini kaçırmak istemeyenler için spor paketi, hem spor hem de sinema isteyenlere süper paketi, hepsi bir arada olsun diyenlere ise mega paketi önerebiliriz. Ek paketlerde ise d smart; Xtra ile yetişkinlere yönelik kanalları, SporXtra ile La Liga ve Avrupa kupaları ile voleybol Avrupa maç yayınlarını veren kanalları, Blu ile mobil cihazlardan da TV keyfi yaşamanızı, Blu + BluSpor ile de her yerde spor müsabakalarını izleme olanağını abonelerine sağlıyor.

Kampanyalar:
Birbirinden avantajlı D-smart kampanyalarını takip edenler, daha uygun fiyatlar ile abonelik yaptırma olanağına her zaman kavuşabilir. En çarpıcı kampanya olarak D-smart TV keyfi ile interneti bir arada sunan kampanyalar bulunuyor. Bunların başında 49 TL aylık ücret ile sınırsız fiber internet ile D-smart Blu keyfini birleştirip her yerden TV olanağı veren kampanya göze çarpıyor. Eski uydusunu getiren 120 TL indirim ile HD TV izleme keyfine başlayabilir. Samsung TV alanlar 2 ay ücretsiz ve taahhütsüz biçimde Dsmart denemesi yapabiliyor. 2 ay spor paketi hediyeli limitsiz internet TV paketini 24 ay taahhüt yaparak 59 TL ücret ödeyerek alabiliyorsunuz. D-smart paketlerinde indirim almak isteyenler arkadaşlarını da internete getirebiliyor. Kampanyalar arasında sağlık veya konut sigortası, Avrupa Şampiyonlar Ligi final gitme fırsatı bile bulunuyor. Bu kampanyalar henüz D-smart platformuna geçmediyseniz kesinlikle aklınızı çelecektir.
D-smart İnternet :
Sadece dijital TV yayıncılığında olmadığını gösteren D-smart, internet altyapısında da en iyi seçenekleri müşterilerine getirdi. Özellikle TV hizmetleri ile internet hizmetlerini birleştirerek müşterilerine büyük kolaylık getirdi. Hızlı internet için fiber alt yapısını tercih ettiğinizde D-smart internet farkını daha iyi hissedeceksiniz. Limitsiz ADSL yada fiber bağlantı seçeneklerini de TV paketleri ile sunması daha cazip hale getiriyor. Bunun yanında Dsmart, yalın internet ile telefon hattı olmadan da internet bağlantısını 15 TL ek ücret ile sağlıyor. Engelli, gazi ve şehitlere özel indirimler de sunuluyor. İnternet bağlantısı yapanlar 6 aylık ücretsiz güvenli paketini de yükleyebiliyor.
Ticari Satış:
Pek çok insan TV izleme keyfini evi dışında da yaşamak istiyor. Her ne kadar mobil cihazlar üzerinden TV izleme keyfinin devam etmesi için D-smart Blu paketini sunmuş olsa da; otel, kıraathane, restoran ve cafeler daha fazla müşteri potansiyelini elde edebilmek için D-smart ticari paketlerine sahip olmalılar. Bu durum hem yeni müşteriler kazanmasını hem de özellikle Avrupa Kupası maçlarında yüksek kazançlar elde etmesini sağlayacaktır. Oteller de müşterilerine evlerindeki TV konforunu; lobide D-smart HD, %10 indirimli ikinci yıl üyeliği, zincir tesis avantajı gibi avantajlar ile yaşatabilirler. Site yönetimleri de toplu abonelik avantajları ile D-smart keyfini çok daha avantajlı fiyatlar ile site sakinlerine sağlayabilir. Ticari paketlerin pek çoğunda beraberinde internet hizmetlerini de uygun maliyetler ile alacağınızı unutmamalısınız.
D-smart Blu:
Hayatımızın her noktasında akıllı telefon, tablet, notebook gibi mobil cihazları kullanıyoruz. Bu durum TV izlemelerinde D-smart Blu paketi ile avantaja dönüştürülüyor. Bu paket sayesinde yolda, işte, yemekte, nerede olursanız olun rahatça mobil cihazınızdan TV izleme olanağını size sağlıyor. Bu sayede; sürekli izlediğiniz diziyi, bir gişe rekortmeni filmi, tuttuğunuz takımın Avrupa Kupası maçını kaçırmamış oluyorsunuz.